Domů > O nás


"SUMMERLY QUARTZ" úsilí společnosti THINKING Industries Corporation o vybudování špičkové značky křemen. Naše továrna, která se nachází v Shuitou "Svět kamene", je jednou z vedoucích a spolehlivých společností se specializuje na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a servis jako jeden z moderních velkých umělých výrobců křemene vyrábějící, s cílem vyrábět Čína vysoce kvalitní umělý křemenný kámen . S desetiletou zkušeností v oboru umělého kamene, zavádění moderního způsobu řízení a výroby vysoce kvalitních výrobků v křemenném průmyslu, náš zakladatel vytvořil vlastní značku "SUMMERLY". Máme silný výzkum a vývoj produktů a nezávislou inovační schopnost, která vytváří pro zákazníka vyšší hodnotu.


Společnost Shunsen Industries Corporation , která je naší pobočkovou společností se stejným vlastníkem, má zkušené zaměstnance a profesionály v oblasti umělého kamene a mezinárodního obchodu. Již řadu let společnost Shunsen Industries Corporation přísně vede vědecké řízení a provoz. S heslem "Kvalita první, zákazník první", Shunsen získává dobrou pověst od klientů po celém světě. Jsme přesvědčeni, že Vám nabízíme ty nejlepší služby a vítejte na dotaz a poznejte víc.


Mezi naše výhody patří:

● Výrobní závod o rozloze 20000 m2, se třemi mezinárodními pokročilými automatickými výrobními linkami z křemenného kamene, má jedinečný vzorec techniky. Vyvíjíme a rozvíjíme řadu sérií, mnoho návrhů a barev a specifikací vysoce kvalitního křemene. Naše továrna vyrábí 1 milion čtverečních metrů vysoce kvalitního křemene ročně. Hlavní trhy jsou v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Oceánii a dalších částech světa.

● S vlastním výzkumným a vývojovým laboratořím si produkty udržují krok s časem.

● Prošla ISO9001 a všechny druhy inspekčních certifikátů, jako jsou: Certifikace systému řízení životního prostředí, Certifikace systému řízení jakosti, CE, SGS atd.

● Díky prvotřídnímu profesionálnímu týmu, desetiletým zkušenostem v mezinárodních obchodních operacích, mladým a plným vášně, nejvíce upřímnému servisnímu postoji a bohatým odborným znalostem, aktivně rozšiřujeme domácí a mezinárodní trhy, již získalo důsledné vysoké uznání v domácích a mezinárodních trzích.

● Zadávání veřejných zakázek jak doma, tak v zahraničí, včetně Xiamen International Travel Passenger Terminal, nabídl kompletní projekt nemovitostí, vysokou školu Xiamen Jimei Xincheng Chengyi, Muzeum vědy a techniky a knihovnu apod.

S vděčným srdcem oceňujeme všechny přátele, kteří nám pomáhají. V příštích 10 letech vám přineseme jasnou a úžasnou budoucnost!